Epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kon izjavio je da je jasno da nekog ublažavanja epidemioloških mera mora biti.
„Mi smo sada u dosta stabilnijoj situaciji, ali virus je još sa nama i pomerio se ka mlađem uzrastu. Taj dodatni oprez je neophodan da nam se ne bi desilo iznenađenje“, rekao je Kon pred današnju sednicu Kriznog štaba.









