Godišnji koncert Društva za očuvanje i negovanje kulturnih tradicija „Prelo“ održan je u subotu, 19. jula u Domu kulture u Čurugu.
Posle duže pauze, igrači i posetioci dva sata su uživali u igri i pesmi, kojih su se uželeli.
Učestvovalo je ukupno 150 igrača, od najmađih igrača do veteranskog sastava.
Predsednik DONKT „Prelo“ Vladimir Petrović poručio je da je zadovoljan što se situacija polako normalizuje.
„Kako nas je prethodna, teška i žalosna godina naučila strpljenju, brizi i toleranciji, posebnih planova za dalje aktivnosti nemamo, želimo da nastavimo veselo i razigrano kao i do sada“, rekao je Petrović.
Sledeći u planu je koncert u Žablju u sredu, 30. juna.
ČURUG: Održan godišnji koncert DONKT „Prelo“









